Windows 7 promowany przez Głowę Rodziny


Kampania reklamowa Windows 7 uwzględniała odcinek specjalny serialu Głowy Rodziny. Do nakręcenia jego nie doszło, ale Microsoft właśnie opublikował spoty reklamowe, w których uczestniczą bohaterowie kreskówki.

Dzięki stworzonemu ostatnio programowi komputerowemu można będzie odcyfrowywać nieczytelne dotąd starożytne papirusy - ogłosili naukowcy izraelscy w najnowszym numerze pisma "Pattern Recognition". Według niepotwierdzonych informacji, komputery z serii iMac wkrótce otrzymają swoją wersję systemu iOS, która będzie działała równolegle obok Mac OS-a jako „tryb dotykowy”. "Mąż niejednokrotnie musiał stawiać się na przesłuchania na policji, składał wyjaśnienia, jego pismo było sprawdzane u grafologa. Z jednego przesłuchania wrócił jako właściciel nowo powstałej firmy. Oszust założył w jego imieniu spółkę, zakupił jakieś udziały, zniknął równie szybko jak się pojawił. Na policji okazało się też, że sfałszował prawo jazdy na nazwisko męża. Apogeum nastąpiło kiedy przyszło do płacenia raty kredytu, którego nigdy nie braliśmy".<div class="content"> <div align="justify"> <b>Czas trwania:</b> 16 godz. <h3>Rozdział 1 Podstawy pracy z programem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Panasonic Japan rozszerza swoją ofertę o dwa nowe modele przenośnych telewizorów, przystosowanych do odbioru naziemnego sygnału cyfrowego – VIERA DMP-BV200 oraz VIERA DMP-HV100. Apple, wbrew zapewnieniem Steve’a Jobsa, zaczęło kontynuować aktywne promowanie HTML5. Koncern uruchomił podstronę internetową, na której prezentuje zalety standardu.

Brytyjski Departament Zdrowia oficjalnie pochwalił grę Nintendo Wii Fit Plus. Gra otrzymała logo Chanfe4Life, które promuje produkty propagujące zdrowy tryb życia.

Sprawa znanego serwisu P2P powraca. Tym razem chodzi o prawnika LimeWire, który - jak wynika z zeznań świadków - chciał zniszczyć dowody w sprawie. Pakistański sąd nakazał blokadę Facebooka po tym, jak użytkownicy portalu ogłosili konkurs bez nagród na karykaturę Mahometa.

Na targach CES 2010 został zademonstrowany produkt, który wydaje się spełnieniem marzeń wszystkich użytkowników urządzeń przenośnych. FineReader 10 wykorzystuje kolejne generacje rozwiązań technicznych w zakresie odtwarzania formatowania dokumentów wielostronicowych oraz rozpoznawania obrazów z aparatów cyfrowych. Motorola szturmuje chiński rynek elektroniczny. Amerykańska korporacja szykuje sześć smartfonów dedykowanych Państwu Środka. Premiera pierwszego ma się odbyć lada dzień.Casio prezentuje swój nowy aparat cyfrowy z matrycą o rozdzielczości 12 Megapikseli i odbiornikiem GPS, który w odróżnieniu od większości kompaktów, służy nie tylko do geo-tagowania. Firma Impakt, dystrybutor marki Razer, wkrótce wprowadzi do sprzedaży mysz DeathAdder, tym razem dedykowaną leworęcznym. Sony Ericcson Aspen będzie pierwszym telefonem z fabrycznie zainstalowanym Windows Mobile 6.5.3. Wiemy już, co się zmieniło wobec poprzednich wersji.

Książka Przychodów i Rozchodów Symfonia i Płatnik (Gdynia)


Kurs skierowany jest do osób zarówno nie znających jeszcze zagadnień księgowych jak i tych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę. Możliwość płatności ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowe możliwości telefonu; wielofunkcyjny pilot


Dzięki nowej aplikacji o nazwie BlueMaemo do bogatej funkcjonalności Nokia N900 można dodać możliwość bezprzewodowej kontroli wielu urządzeń, np. konsoli Sony Playstation 3.

Google Gmail będzie portalem społecznościowym


To już nie tylko poczta. Firma Google planuje uruchomienie ofensywy na rynku internetowym, skierowanej przeciwko konkurencji, jaką teraz ma być Facebook oraz inne portale społecznościowe. Nowy projekt o nazwie Google Buzz jest oparty na istniejącej już usłudze Google Gmail. Oznacza to, że każde konto Gmail będzie mogło stać się jednocześnie kontem serwisu Buzz.

Dysleksja i języki obce - szkolenie (Warszawa)


Szkolenie JĘZYKI OBCE I DYSLEKSJA to doskonałe rozwiązanie dla podwyższenia kwalifikacji zawodowych lektorów, nauczycieli języków obcych a także studentów uczelni ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pyskówki Adobe vs. Steve Jobs ciąg dalszy


Kłótnia między Steve’em Jobsem a Adobe wydaje się nie mieć końca: twórcy Flasha są zdania, że promowane przez Apple HTML5 „cofnie nas do średniowiecza”.