Zginął na planie teledysku


Zdobywający coraz większą popularność amerykański raper Yung Hott został śmiertelnie postrzelony na planie filmowym teledysku.

"Świnki" to najnowszy, bardzo kontrowersyjny film Roberta Gińskiego, twórcy "Cześć Tereska". Obraz o dziecięcej pornografii będzie miał swoją premierę podczas festiwalu w Gdyni. Jessica Simpson wraca do telewizji. Gwiazda wystąpiła w serialu "Ekipa". We wtorek, 19 stycznia w warszawskim Hard Rock Cafe (ul. Złota 59) wystąpi Marika.A-ha zagrają jeden koncert w Polsce. Norwegowie pojawią się 17 listopada w łódzkiej Arenie. W wieku 80 lat zmarła Jean Simmons, brytyjska aktorka. Nick Hornby ciągle nie może zrozumieć przyczyn niepowodzenia musicalu na podstawie jego książki "Wierność w stereo", ponieważ jego zdaniem musical był bardzo udany.

Krakowski klub Forty Kleparz przygotował na kwiecień dwa koncerty trójmiejskiej formacji Dick4Dick.

"Przewodnik po przyrodzie krainy Chopina", czyli po Kampinoskim Parku Narodowym i przyległych mu terenach w dolinie Wisły, Bzury i Utraty, zaprezentowano w poniedziałek na seminarium w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie. Norweska formacja 1349 ma już za sobą nagrania nowej płyty "Demonoir".

Australijska legenda hard rocka, zespół AC/DC, utrzymał 1. miejsce na światowej liście najlepiej sprzedających się płyt. Wszyscy miłośnicy muzyki tej nocy wstrzymywali oddech. Narodowa Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji w USA przyznawała bowiem "muzyczne Oscary" - nagrody Grammy. Jakie wyniki w jazzie? Madonna zdradziła szczegóły najnowszego projektu filmowego. Królowa popu wyreżyseruje obraz "W.E." do własnego scenariusza.Nowy singiel Kylie Minogue zatytułowany "All the Lovers" ukaże się 28 czerwca nakładem Parlophone. Tydzień później, 5 lipca, do sklepów trafi najnowszy studyjny album wokalistki "Aphrodite". Gentleman to jeden z najpopularniejszych wykonawców reggae, dancehall i r&b w Europie. Album "Diversity", który właśnie trafił do sprzedaży jest jego piątym wydawnictwem studyjnym. "The Panic Broadcast" - nowy album szwedzkich metalowców z Soilwork ujrzy światło dzienne 2 lipca.

Acid Drinkers nagrywają nowy album


Roboczy tytuł nowego materiału "Kwasożłopów" to "Fishdick 2". Będzie to kontynuacja płyty z coverami, która ukazała się w 1994 roku.

Brytyjski komik przeprasza Polaków


Brytyjski komik Stephen Fry przeprosił za swoją wypowiedź, w której zasugerował, że Polacy są winni za zbrodnie Holokaustu.

Whitney: Kłopoty z głosem?


Whitney Houston wróciła na scenę z płytą "I Look To You", lecz pojawiły się głosy, że wokalistka na koncercie promującym w Nowym Jorku miała problemy z głosem.

Alanis Morissette śpiewa Julio Iglesiasa


Alanis Morissette przygotowała cover piosenki "To All The Girls I've Loved Before". Utwór pierwotnie wykonali Willie Nelson oraz Julio Iglesias.

Bob Dylan pomoże odnaleźć drogę


Bob Dylan zostanie nowym głosem systemu nawigacji satelitarnej.