Zginął na planie teledysku


Zdobywający coraz większą popularność amerykański raper Yung Hott został śmiertelnie postrzelony na planie filmowym teledysku.

16 kwietnia 2010 roku ukaże się nowy solowy album Roberta Gawlińskiego. Muzyk opublikował właśnie promujący wydawnictwo singel. Już 12 lutego w piątek o godzinie 22, jednocześnie w 21 kinach sieci Multikino i Silver Screen, odbędzie się "Zakochany Maraton Velvet". Premierowo podczas maratonu z okazji dnia zakochanych, zobaczymy wchodzący na ekrany polskich kin film "Walentynki". Los 123 polskich sierot, które zostały deportowane z polskich Kresów w głąb ZSRR, przebyły drogę przez Bliski Wschód i Afrykę, a w końcu osiedliły się w Kanadzie, przedstawia Lynne Taylor w niedawno opublikowanej książce "Polskie sieroty z Tengeru".James Cameron planuje nakręcenie filmu 3D na... Marsie. Liz Vassey nie powróci do obsady serialu "Kryminalne zagadki Las Vegas" w kolejnym sezonie. Do sprzedaży trafił pierwszy od pięciu lat album Turbo zatytułowany "Strażnik Światła". Dwóch premierowych piosenek można posłuchać na stronie zespołu.

Do obsady "Barw szczęścia" dołączy Agnieszka Wosińska. Najbardziej znana zakonnica w Polsce… z serialu "Klan". Tym razem, gwiazda zrzuci jednak habit.

La Toya Jackson, siostra zmarłego Michaela, szczerze o dzieciach słynnego gwiazdora. Scenarzysta Roger Avary przyznał się do winy w procesie dotyczącym spowodowania śmierci pasażera w wypadku samochodowym.

Walczący z rakiem żołądka rockman Ronnie James Dio (68 l.) opowiada o trudach wyczerpującej organizm terapii. Z powodu choroby wokalista m.in. Black Sabbath i Rainbow całkowicie stracił apetyt. Bia rkawiczk Michaela Jacksona sprzedano za 350 tys. dolarw na organizowanej w Nowym Jorku aukcji rzeczy nalecych do artysty. Rkawiczk t Jackson nosi podczas wystpu w 1983 roku, w czasie ktrego prezentowa swj "ksiycowy krok". Około godz. 14.30 w budynku na tyłach klubu Jadłodajnia Filozoficzna wybuchł pożar. Wnętrze klubu doszczętnie spłonęło - informuje tvnwarszawa.pl.Brad Pitt i Angelina Jolie ogłosili, że przekażą milion dolarów na pomoc humanitarna dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti - poinformowało w czwartek, 14 stycznia, pismo "People". Zoperowane za 35 tysięcy funtów piersi Amy Winehouse zostały pozytywnie ocenione przez... ojca wokalistki. Do internetu wyciekł nowy utwór Lindsay Lohan - "Can't Stop, Won't Stop".

Polacy kupują świąteczne płyty


Atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia odzwierciedla nawet, zestawienie najchętniej kupowanych płyt przez Polaków (OLIS). Pierwsze trzy miejsca najnowszego notowania zajmują bowiem świąteczne albumy.

Jay-Z pragnie współpracować z Cheryl Cole


Jay-Z chce pomóc Cheryl Cole w zrobieniu kariery w USA.

Tylko dwie premiery w kinach


Mundial i kino nie idą w parze. W tym tygodniu na nasze ekrany trafiają tylko dwie produkcje: premierowa komedia "Nasze wielkie rodzinne wesele" oraz klasyczny western z 1969 roku "Butch Cassidy i Sundance Kid".

Posłuchaj pierwszego singla Ke$hy!


"Jeśli Lady Gaga uważa się za dziewczynę, która z impetem weszła w Europejski świat mody i muzyki, to w takim razie Ke$ha jest ostrą, amerykańską laską, która imprezując zdemolowała dom Paris Hilton" - tak pierwszy singel Ke$hy zapowiada wydawca.

Scorpions dwukrotnie zagra w Zabrzu


Formacja Scorpions wystąpi w Polsce dwukrotnie. Oba koncerty grupy odbędą się w Zabrzu.