"Nic osobistego": premiera zgodnie z planem


Premiera filmu "Nic osobistego" w reżyserii Urszuli Antoniak, zaplanowana na 16 kwietnia, odbędzie się zgodnie z planem.

W wieku 45 lat, 8 stycznia 2010, zmarł Aleksjej Połujan, odtwórca głównej roli w filmie "Ładunek 200" - poinformował polski dystrybutor obrazu 35MM. Scarlett Johansson otrzymała prestiżowe teatralne wyróżnienie - statuetkę Tony - dla najlepszej aktorki drugoplanowej za kreację w spektaklu "View From The Bridge". Docenieni zostali również: Denzel Washington i Catherine Zeta-Jones. Stacja ABC odwołuje kolejny występ Adama Lamberta, tym razem w czasie programu "Jimmy Kimmel Live".Brytyjska piosenkarka Sophie Ellis-Bextor zamierza w tym roku wydać swój nowy album "Straight To The Heart". Na płycie znajdzie się utwór, którego powstanie zainspirował prześladowca gwiazdy. "Astro Boy", najnowsza produkcja ze studia Imagi, które zasłynęło "Wojowniczymi Żółwiami Ninja", pojawi się w polskich kinach od 5 lutego. W animowanej familijnej komedii przygodowej "Disco robaczki", która wchodzi na ekrany kin 21 maja, Tomasz Karolak użyczy swego głosu dżdżownicy Nerwalowi.

Peaches Geldof, córka Boba Geldofa, w środę (16 grudnia) miała wypadek samochodowy.

Amerykański piosenkarz i aktor powraca po czteroletniej przerwie z nowym studyjnym wydawnictwem. Brytyjski komik Stephen Fry przeprosił za swoją wypowiedź, w której zasugerował, że Polacy są winni za zbrodnie Holokaustu.

Jak owocna była współpraca Gaby Kulki - wokalistki nazywanej mistrzynią alternatywnego popu i Konrada Kucza, który od 20 lat tworzy muzykę elektroniczną oraz ambient? Koroner hrabstwa Los Angeles zakwalifikował w piątek śmierć Michaela Jacksona jako zabójstwo (homicide). Zgon został spowodowany ostrym zatruciem lekiem propofol i innymi substancjami farmakologicznymi. Gwiazda "Agory" ma zagrać kolejną słynną kobiecą postać.Amerykańscy Marines używają nowej broni w walce z Talibami. Jest nią muzyka. Poznaliśmy kolejne szczegóły tragicznej śmierci Stephena Gately'ego z grupy Boyzone. Rob Fusari, były producent Lady GaGi, złożył przeciwko wokalistce pozew, w którym domaga się od gwiazdy pop aż 23 milionów dolarów!

Scena Muzzo: Jednego mniej


Na liście uczestników drugiego finału Sceny Muzzo zaszła jedna zmiana - na skutek choroby swój poniedziałkowy występ (25 stycznia) w krakowskim klubie Lizard King odwołała grupa Bomb The World.

Cyfrowe kina w Małopolsce


12 lutego ruszy Małopolska Sieć Kin Cyfrowych - pierwszy tego typu projekt nie tylko w Polsce, ale i Europie, twierdzi "Dziennik Polski".

Diaz i Timberlake znowu razem


Była para - Cameron Diaz i Justin Timberlake - wróci do siebie, chociaż jedynie na ekranie w nowym filmie "Bad Teacher".

Wajda apeluje: wycofajcie się z tej decyzji


Reżyser Andrzej Wajda i jego żona Krystyna Zachwatowicz-Wajda napisali specjalne oświadczenie, w którym wzywają władze Kościoła do wycofania się z decyzji o pochowaniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego z żoną na Wawelu. List publikuje portal gazeta.pl.

Paul Rudd w dwóch czarnych komediach


Paul Rudd ma w planie dwie czarne komedie: "Better Living Through Chemistry" i "Horrible Bosses".