Sprośne piosenki Scissor Sisters


Wokalista Scissor Sisters, Jake Shears, zdradził, że nowa płyta grupy będzie "bardzo sprośna".

Chcą zatrzymać Clooneya


Roberto Pozzi, burmistrz miejscowości Laglio nad jeziorem Como, na północy Włoch, napisał list do narzeczonej George'a Clooneya - Elisabetta Canalis. Polityk zasugerował, że hollywoodzki gwiazdor mógłby nakręcić tam film.

Melody Makers - era swingu na Erze Jazzu


Era Jazzu przedstawia - na jedynym koncercie w Polsce - swingową orkiestrę The Melody Makers, bodaj jedyny europejski big-band prezentujący autentyczne brzmienie orkiestr z lat dwudziestych i trzydziestych. Ten szczególny koncert przygotowano w warszawskim Teatrze Roma, by nadać wydarzeniu rangę i styl epoki. Odbędzie się 15 marca.

Julianne Moore: Życie po happy endzie


- Jeśli przypatrzeć się moim filmom, można znaleźć wśród nich zarówno takie, które nie należą do mainstreamu, jak i takie, które są jego częścią - mówi Julianne Moore. - Zabawne jest to, że można by je podzielić na grupy. W jednej z nich znalazłyby się filmy familijne, w następnej - filmy traktujące o sztuce, a jeszcze w innej - filmy akcji.

Książka i serial o II wojnie światowej


Polskie wydanie książki Laurence'a Rees'a "Za zamkniętymi drzwiami. Kulisy II wojny światowej" trafiło w środę do księgarń. Autor - dyrektor redakcji filmów historycznych BBC - przedstawił historię światowego konfliktu przez pryzmat wydarzeń w Polsce.

znalezionych: 14598, strona 8 z 2920
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>