Jabłczyńska w głąb oceanu


Joanna Jabłczyńska będzie narratorką polskiej wersji językowej filmu "Ocean przygód 3D". Aktorka użyczyła głosu uroczemu żółwikowi, który będzie przewodnikiem widzów w zapierającej dech wyprawie w głąb oceanu.

Marek Grechuta: To już trzy lata


W południe, po hejnale, z wieży Kościoła Mariackiego na krakowskim Rynku rozlegnie się melodia "Ocalić od zapomnienia". Dziś (9 października) mija trzecia rocznica śmierci Marka Grechuty, niezapomnianego wokalisty, poety, kompozytora i malarza

Drupi wreszcie dla Polaków


Piosenka "E Finalmente Canto" zapowiada album "The Best Of Polonia" przygotowany przez włoskiego wokalistę Drupiego specjalnie dla fanów z Polski.

"Borys Godunow", czyli mechanizmy władzy


Już w najbliższy piątek, 30 października o godz.19, w Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się premiera opery "Borys Godunow" Modesta Musorgskiego, w reżyserii Mariusza Trelińskiego. W jego interpretacji opera, to współczesna opowieść o mechanizmach władzy.

"Katyń" w ukraińskiej telewizji


Ukraińska telewizja państwowa pokaże w poniedziałek film "Katyń" Andrzeja Wajdy. Jego emisję zaplanowano 40 dni po katastrofie polskiego samolotu rządowego pod Smoleńskiem, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka Maria.

znalezionych: 14598, strona 6 z 2920
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>