Kelly Rowland kandydatką na jurorkę


Kelly Rowland rozmawia z Simonem Cowellem na temat dołączenia do grona jurorów amerykańskiej edycji programu "The X Factor".

Słuchacze Trójki piszą ws. Sobali do ministra i prezydenta


Słuchacze radiowej Trójki kontynuują protest przeciwko nowemu dyrektorowi anteny i jego polityce programowej. Naprzeciw siedziby Trójki zawiesili transparent nawołujący Jacka Sobalę do dymisji, apel o interwencję trafić ma też do ministra skarbu i prezydenta.

61-letnia gwiazda Open'era


Niesamowita Grace Jones, niekonwencjonalni Yeasayer oraz niezwykła Regina Spektor na to kolejne gwiazdy Open'er Festival 2010.

Premiera nowego teledysku Hey


Już jutro (wtorek, 13 października) w serwisie Muzyka.onet.pl odbędzie się premiera nowego klipu grupy Hey nakręconego do utworu "Kto tam? Kto jest w środku?".

Zaczyna się Unsound Festival


Siódma edycja Unsound Festival w Krakowie rozpoczyna się w poniedziałek, 19 października, i potrwa aż do 25 października. W trakcie tego tygodnia uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w koncertach wyjątkowych artystów wielu gatunków muzycznych. Imprezy klubowe i koncerty odbędą się w jednych z najciekawszych miejsc Krakowa, co dodatkowo spotęguje wrażenia muzyczne.

znalezionych: 14598, strona 1 z 2920
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>