Serce zabiło futbolistę


26-letni futbolista Chicago Bears - Gaines Adams - nie żyje. Obrońca "Niedźwiadków" zmarł na atak serca, a wstępne badania wykazały, że miał przerost mięśnia sercowego. - Jesteśmy modlitwami z jego rodziną - głosi oficjalne oświadczenie klubu.

Chiński policjant pośmiertnie uznany za "męczennika"


Chiński policjant, który zmarł podczas libacji z miejscowymi oficjelami, został pośmiertnie uznany za "męczennika" - informuje chiński dziennik "China Daily", krytykując tradycyjne w Chinach picie alkoholu pod przymusem.

Piskorski: Olechowski najlepszym kandydatem


W sensie osobistych kompetencji do prezydentury Rzeczpospolitej najlepszy jest Andrzej Olechowski, a Bronisław Komorowski jest mniejszym złem z tych dwóch - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Paweł Piskorski.

Samolot zniknął z radarów w drodze do Konga


W zachodniej Afryce, w drodze do Demokratycznej Republiki Konga zniknął z radarów samolot z dziewięcioma pasażerami na pokładzie. Pasażerowie to kierownicy kopalni rudy żelaza, którzy lecieli z Kamerunu – informuje serwis thetimesonline.co.uk.

Aaaby kupić Wulkan - kup gazetę


W czwartek w prasie ukażą się ogłoszenia, dotyczące pięciu przetargów na sprzedaż części majątku Stoczni Szczecin, które dotąd nie znalazły nabywców. Licytacje mają się odbyć 20 lipca. Do kupienia są m.in. stoczniowe pochylnie Wulkan i Odra.

znalezionych: 47717, strona 1 z 9544
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>